OH HOVEDsponsor

Kvickly odder350             megavin 2017



OH LIGApartner

bentsen management        FysioDK120         Hyster Protruck Lockup       SPORTMASTER 200px        hummel logo black 120        odder kommune




OH ODDERpartner
Hessellund      odder toemrer         tiltman120      todbjerg120

 

Guld Vippen:

kvickly odder    FysioDK120  Spektrum120       Hyster Protruck Lockup        Skorstensfeje Kurt Blicher      

  

 



Vippen, hjemmesideadresser:

Vip-medlem  Webadresse 
Martinsen Rådgivning og Revision http://www.martinsen.dk/kontakt/odder
Advokathuset Odder www.advohus.dk 
AH gardiner www.ah-gardiner.dk 
Anne's Frokost & Sandwich www.annes-mad.dk
Bemi  www.bemi.dk
Bentsen Management www.benman.dk 
Birte og Henning Madsen
Bredkjærvejens Murer & Beton www.bmbmurer.dk 
Breinholt Service og Montage www.breinholt-servicemontage.dk 
BRUHN Grafisk ApS www.bruhngrafisk.dk
Byens Bager www.facebook.com/byensbagerodder/ 
Chokoladehimlen www.chokoladehimlen.dk
Christensen & Kjær, Revisionsfirmaet www.christensen-kjaer.dk
DanBolig Odder www.danbolig.dk
DINA www.dina.service.dk
Dansk Revision www.danskrevision.dk
Farver og Striber www.facebook.com/Farver.striber.odder/
Firma Fragt www.firma-fragt.dk
Formuepleje www.formuepleje.dk
Frisørbutikken www.facebook.com/Frisoerbutikken/
Flisebenny  www.flisebenny.dk
Fysio Danmark - Odder www.fysiodanmarkodder.dk
Glasfakta ApS www.glasfakta.dk
GF Forsikring www.gfforsikring.dk
Go' Gulve www.gogulve.dk*
Green Vibe Burger www.gvburger.dk
hfe byg og ejendomme  www.hfeejendomme.dk
Hessellund El A/S www.hessellund-el.dk
Koreny Festudlejning
Hummel www.hummel.dk
Hummelshøj www.hummelshoj.net
Hørning Parket A/S www.horningfloor.dk
Jens Hansen
Jørn Bærnthsen
Ken Skovby VVS ApS bedrebad-odder.dk/
Koreny Festudlejning www.korenyudlejning.dk
Kvickly  www.kvickly-odder.dk
Maj Isenkram www.maj-isenkram.dk
Metalwo A/S www.metalwo.dk 
Montra Odder Parkhotel www.parkhotellet.dk
Niels Fredborg
Nonbye www.nonbye.dk
Lighthouse Aarhus  www.lighthouseaarhus.dk
Nordic-C ApS www.nordic-c.com
Nybolig www.nybolig.dk
Odder Avis www.odderavis.dk
Odder El-service www.odder-el.dk
Odder Fitness-Center www.odfit.dk
Odder Kommune www.odder.dk
Odder Tømrer og Snedkerforretning ApS www.odder-ts.dk
OT Anlæg  www.ot-anlaeg.dk
Metalwo  www.metalwo.dkmetalwo.dk 
ProBiler www.toyota-odder.dk
ProTruck www.protruck.dk
PWC www.pwc.dk
RG Pack www.rgpack.dk
Salus Nordic A/S www.salus-controls.dk 
Sanistål A/S www.sanistaal.dk 
Schlichter Informatik www.schlichter.dk 
Simpson Strong-Tie www.strongtie.dk 
Skjold Optik www.skjoldoptik.dk 
Skousen Odder www.skousen.dk 
Skorstensfejemester Kurt Blicher Pedersen
Sportmaster www.sportmaster.dk 
STARK www.stark.dk/odder 
Søren Gedsø
Tandlæge Helle Lund
Tiltman www.tiltman.dk 
Todbjerg Busser A/S www.todbjerg.dk 
X-link www.xli.dk 

Lidt af hvert …

Sponsor i Odder Håndbold

Overvejer du at blive sponsor / samarbejdspartner i Odder Håndbold, så tjek vores sponsormateriale her.

Erhvervsnetværk i Odder

Vil du vide mere om fordelene, Se mere her eller kontakt Bent Grønbech

Live update app

Hent app til live opdatering på iphone eller android.
Hent app her.

Byens hold

Herreholdet i Odder Håndbold er “Byens hold”
Se holdet her!